AUTORIZOVANÝ  PLYNOSERVIS PRAHA
tel. 604 849 177
NAPIŠTE NÁM
Pole označená * jsou povinná
....................................................................................................
VÁŠ AUTORIZOVANÝ  PLYNOSERVIS PRAHA
Počítadlo přístupů
Created by Seoregistr
Vstup do E-shopu
TOPlist
Vstup do E-shopu
Doporučujeme
Vafky - VÝMĚNA STARÉHO TOPIDLA GAMAT
Nenechte vyletět peníze komínem,výměňte staré vafky za nový typ. Topidla řady Gamat navazují na starší typy topidel prodávaných v Čechách před 15 a více lety. Kromě své dobré pověsti, mají nové Gamaty oproti původním 15% úsporu spotřeby plynu. Výhodou nových topidel GAMAT od firmy Karma z Českého Brodu, je identické provedení přívodu plynu a odtahového systému, takže při výměně starých topidel Gamat za nové topidlo, není nutné provádět žádné sekání či jiné stavební úpravy.
Topidla značky Gamat vyráběná firmou KARMA z Českého Brodu:
Gamat 473 je přímou náhradou za staré topidlo Gamat 4000

Na obrázku je staré topidlo "Gamat 4000" Nové topidlo je vyobrazeno výše. Nové plynové topidlo které je náhradou za Gamat 4000 má označení "Gamat 473". Toto plynové topidlo má výkon 4,6 kW s odtahem spalin přes zeď je vybaveno mechanickou regulací teploty - termostatem, a piezozapalovačem, kterým se zapaluje pilotní plamínek. Topidlo odolává teplotám pod bodem mrazu a nevyžaduje připojení k elektrické energii.
Cena topidla je na stránce výrobce, což je "Karma Český Brod". ( http://www.karma-as.cz/produkty/gamat-473/ ) Při záměně za staré topidlo se využívá původní odtah.
Gamat 471 je přímou náhradou za staré topidlo Gamat 461
Plynové topidlo o výkonu 4,6 kW s odtahem spalin přes zeď je vybaveno mechanickou regulací teploty - termostatem, a piezozapalovačem, kterým se zapaluje věčný plamínek. Topidlo odolává teplotám pod bodem mrazu a nevyžaduje připojení k elektrické energii. Cena topidla je na stránce výrobce, což je "Karma Český Brod". ( http://www.karma-as.cz/cs/ke-stazeni/ceniky/ )
Demontáž starého a montáž nového topidla je rychlá a bezproblémová. Za hodinu, topíte na nové topidlo.
Při záměně za staré topidlo se využívá původní odtah, takže tuto položku ušetříte.
Připravujeme
Připravujeme